Димитрій Шіхов

Димитрій Шіхов народився у 1988 році на Хмельниччині. З 2014 року проживає та навчається у місті Тернопіль. З дитинства захоплювався малюванням. Закінчив Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну (факультет художньої обробки дерева). Зараз навчається в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка.

Тематика робіт молодого художника вражає різноманіттям: навколишній світ, чоловічі портрети, ніжні жіночі образи, соняхи у вазі, квіти «півники» на бабусиному городі. По-своєму автор інтерпретує тему війни та революції.

Димитрій Шіхов брав участь у багатьох конкурсах юних авторів. Особливо пишається хлопець участю в українсько-литовському проекті «Здай кров заради життя». З дванадцяти тисяч малюнків журі присудило йому третє місце. Є в нього нагороди з VI Всеукраїнського фестивалю писанок (м.Київ), Всеукраїнського конкурсу малюнків «Податки очима дітей» та інших.

23 березня 2017 року в картинній галереї "Мистецька палітра" Тернопільської обласної бібліотеки для молоді було відкрито першу персональну виставку художника-початківця Димитрія Шіхова «Музика барв і ліній». На виставці, його живописні та графічні роботи, відображають коло інтересів, переживань художника, небайдужих серцю тем. Полотна вражають кольоровою палітрою. Експозиція надає глядачу повну свободу сприйняття, обмірковування, фантазії.