Фаленда Світлана


falendalogo

Світлана Фаленда народилася 23 листопада 1990 року в м. Тернополі. Навчалася у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі на відділенні «Дизайн». Зараз здобуває освіту  в Українській академії друкарства у Львові.

Світлана Фаленда веде активну громадську діяльність. У 2012 році була організатором соціальних проектів у міжнародній молодіжній громадській організації AIESEC. У 2013-2014 роках –  віце-президент з розвитку талантів  цієї  ж організації. Влітку 2013 року взяла участь в Організації Фестивалю культур “Global Village». У цьому ж році була волонтером Чемпіонату Європи з водо моторного спорту у Тернополі. А також Світлана Фаленда є членом Тернопільської обласної організації Спілки української молоді.

Свої роботи художниця представляла на виставках:

  • 2011 – персональна виставка “Загублені в місті” галерея “Бункер Муз” Тернопіль;
  • 2012 – “Blumen” Тернопільський краєзнавчий музей;
  • 2012 – “Меркаба” Тернопільський краєзнавчий музей;
  • 2013 – “Присутність” Тернопільський краєзнавчий музей;
  • 2014 – “Поступ молодих” Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької, Львів;
  • 2014 – “Рожевий бульдозер” галерея “Желтые великаны”, Одеса.

Експозиція «Загублені в місті» – графічні роботи, в яких художниця відображає життя міст, –  вузьких вулиць і широких бульварів, заміських будинків і маленьких квартир, поєднання традиційної архітектури з її теперішнім сприйняттям, а головне – людину, що шукає своє місце в світі.