Бібліотека – партнер Goethe-Institut “Мова. Культура. Німеччина”

З 5 вересня 2008 року в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді розпочато реалізацію спеціального проекту бібліотеки та німецького культурного центру “Бібліотека-партнер Goethe-Institut”.

Ґете-Інститут – це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина, яка підтримує міжнародну співпрацю в культурній сфері, популяризує вивчення та викладання німецької мови за кордоном і подає детальну інформацію про культурне, суспільне і політичне життя Німеччини.

Проект “Бібліотека-партнер Goethe-Institut” спрямований на забезпечення користувачів бібліотеки сучасними й актуальними інформаційними матеріалами з Німеччини і про Німеччину, його реалізовують також ще 11 бібліотек України.

Специфіка роботи “Бібліотека-партнер Goethe-Institut” полягає в тому, що бібліотека Ґете-Інституту Києва надає в бібліотеки України літературу, газети та журнали, бази даних і тексти на компакт-дисках, фільми на відеокасетах і DVD, настільні ігри видані в Німеччині німецькою мовою на певний період користування.

“Бібліотека-партнер Goethe-Institut” працює щоденно з 10 до 19 години, крім суботи.

Ми є у Facebook - приєднуйся ; )

Ведемо блог - тут є що почитати ; )

Послуги

З'явилися питання? Запитайте Онлайн консультанта →