Лимонов Валерій


limonovV

Творче кредо художника – нести у цей світ духовність, добро, красу, радість, надію, світло, тепло, чистоту, казковість, любов, позитив. Художник працює в напрямку традиційного реалізму, а також духовного модернізму в стилі “Нью Ейдж”. В основі твочості є рух у напрямку ідеального, гармонійного, чарівного світу.

Народився художник у 1962 році, м. Перм (Росія). Дитинство і шкільні роки пройшли в Україні – м. Пологи Запорізької обл., де й почав навчатися малюванню з 12 років у місцевій художній студії. В 1977 році поступив у Пермське художньо-графічне училище. По закінченні працював викладачем в Пологівській художній школі. В ті ж роки почав творчо працювати і брати участь у виставках.

З 1986 року вчився в приватних студіях при художній Академії ім. Репіна, а також при художньо-промисловому училищі ім. Мухіної в Санкт-Петербурзі. З 1993 року проживає і творчо працює в м. Тернополі. Учасник багатьох міських, персональних та інших виставок. Твори художника знаходяться в багатьох країнах світу.