Мамчур Микола


mamchyrM

Поєднання мистецтва і спорту – явище не таке й часте у нашому житті. А от Миколі Мамчуру це вдається. За фахом художник, роботи якого є у багатьох музеях України та приватних колекціях нашої держави, Польщі, Німеччини, Італії, Канади, США, він в той же час талановитий педагог та тренер, цікавий, дотепний співрозмовник, і … володар чорногу поясу з контактного карате.

Працює в техніці: картонне полотно, олія.

Переїхавши із свого рідного міста Кременця у Тернопіль в 1985 році, Микола разом із своєю дружиною Софією організовує дорову команду, яка згодом переростає в громадську організацію спортивно-мистецький клуб “Сакура”.

За 13 років своєї праці подружжя Мамчурів виховало не одне покоління молодих людей, допомігши їм зробити правильний вибір у своєму житті, турбуючись про їх духовний ріст та фізичну силу.

After moving fron his native town of Kremenets to Ternopil he together with his wife Sophia organized a team or youths which soon became a Sakura Sports-and-Art Club, now well-known in the city.

For the period of 13 years the Mamchurs have brought up several generations of children and young people, helping them to choose the rihgt way to their lives, caring about their spirits and physical strength.

Адреса: 46000, м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1

тел./факс (0352) 223684

E-mail: ivan@carritas.te.ua