Народні герої України

Народні герої України

«Народні Герої України. Історії справжніх» – перша збірка розповідей про Героїв російсько-української війни, які були нагороджені недержавним срібним орденом «Народний Герой України». В ній 45 історій, з яких пересічному читачеві стане зрозуміло, що ж такого надзвичайного зробила людина, яка була відзначена народом. Кожна розмова чи нарис про героя – приклад мужності, жертовності та вияву глибинної любові до власної країни. А портрети Романа Ніколаєва – саме вони в більшості представлені в книзі – чудово передають сутність Героїв. Ідея зібрати ці світлини в єдиному циклі видань послугувала концепцією збірки.

Книга відкривається першим розділом – розмовами з тими Героями, які отримали нагороди прижиттєво. За рік після нагородження розвідник Олександр Колодяжний загинув під Донецьком під час військової операції. Доброволець Володимир Галаган і пастор Олександр Хомченко пішли з життя внаслідок важких хвороб. Але всі троє отримували нагороди особисто, тому їхні інтерв’ю залишаються поряд з іменами живих.

Другий розділ присвячений пам’яті загиблих. І саме тут розповідається про наймолодших Народних Героїв України – краматорчанина Степана Чубенка, харків’янина Данила Дідіка, сумчанина Сергія Табалу. Усі вони, майже діти, свідомо віддали своє життя за Україну, їхній подвиг, їхній приклад мужності мають залишитися в історії нашої країни.

Волонтери, медики, журналісти, громадські діячі – усі ці люди без зброї в руках, але не менш героїчно й самовіддано захищають країну від ворога. Саме про них ідеться в третьому

Переглядів: 862
Попередня
Леві С. Інсайдерська історія Facebook
Наступна
Прозапас В. Хроніка революції, війни та реваншу