Остапів Любомир. Малюк та бюджет

Остапів Любомир. Малюк та бюджет

Коли розпочинати розмову з дітьми про гроші? За яку роботу можна платити? Як краще давати кишенькові гроші?Як планувати сімейний бюджет? Скільки і куди потрібно відкладати для якісної освіти? Як виховати свою дитину фінансово успішною?

Якщо перед вами постають подібні запитання, то книжка «Малюк та бюджет» Любомира Остапіва саме для вас. У ній зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців і з десятків статей по фінансовій грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки.

«Малюк та бюджет» — це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити.

Якщо ви діятимете мудро, то ваша дитина навчиться розумно управляти своїм грошима протягом усього життя.

Книжка — поштовх читачам замислитися над власним фінансовим життям і, можливо, змінитися на краще. Вона допоможе передавати дітям правильні цінності ставлення до грошей і фінансового здоров’я.

Переглядів: 718
Попередня
Глуховський Дмитро. Метро 2033
Наступна
Турунен Арі. Ознаки добра і зла. Забобони: історія забобонних звичаїв