Перехрестя культур. Ізраїль – Україні

На мистецькій виставці «Перехрестя культур. Ізраїль - Україні», представлено колекцію живопису і графіки членів Об'єднання професійних художників Ізраїлю.

У наших культурах, українській та ізраїльській - є багато точок зіткнення. На ізраїльській землі проживає багато людей вихідців з наших країв. Наші землі пов’язують греко-католицькі і православні святині, багато популярних пам'ятників сучасного християнського туризму.

Висока духовність, найбагатша культура, незвичайно красиві місця, повага і мирне співіснування різних релігій і культур - далеко не усе, що характеризує Тернопільщину. Мабуть, саме це і послужило для створення художнього проекту «Перехрестя культур. Ізраїль - Україні». Цей проект створений для зміцнення культурних взаємозв’язків між українським та ізраїльським народами. Його суть - передача творів мистецтва, створених сучасними авторами - членами Об’єднання професійних художників Ізраїлю, художнім музеям України.

Пізнаючи щось нове ми можемо заглибитися у незвідані куточки історії нашої та інших держав, пізнати їхні особливості й обов’язково почерпнути щось особисто для себе.

Виставка “Перехрестя культур. Ізраїль - Україні” (із фонду Тернопільського художнього музею), діятиме у бібліотеці до кінця березня.