Мультимедійна кімната для дітей та молодих батьків «Smart kid»


smartKid«Smart kid» – це проект, що сприяє розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та полегшує їх освітній шлях; закладає підґрунтя володіння іноземними мовами.

Контакти

Графік роботи

  • 10:00 – 19:00
  • 10:00 – 18:00
  • Вихідний

Мультимедійна кімната «Smart kid» відкрита за сприяння Посольства США в Україні. Значну частину іграшок та розвиваючих матеріалів бібліотеці передав Заочний абонемент Ґете-Інституту в Україні.

Як і батьки, так і діти мають нагоду в легкій та цікавій формі вивчати основи англійської та німецької мов; брати участь у заходах, змістовно проводити спільне сімейне дозвілля.

Заходи для дітей сприяють інтелектуальному росту, покращенню комунікаційних та лідерських навиків, розвивають вміння перебувати в колективі, зокрема розвиваючі тренінги для дітей дошкільного віку, вікторини, презентації, ігри, конкурси для школярів. Крім того, молоді батьки можуть отримати методичні поради щодо виховання дітей.

Ресурси

Основну частину фонду складає сучасна навчальна та художня література, інноваційні матеріали для підготовки до школи, методичні матеріали для батьків, вчителів та вихователів.

Крім того, ми пропонуємо ексклюзивні книги, журнали та диски іноземними мовами.

img1

Pop-up книги

Серед улюблених книжок як у дорослих, так і у дітей Pop-up книги, які всередині мають об’ємні ілюстрації. На сторінках Pop-up книг все рухається і події оживають. Гортати такі книги – одне задоволення. Із великим захопленням діти занурюються у світ і переживають пригоди разом із героями творів “Чарівник країни ОЗ”, “Аліса в країні чудес”, “Попелюшка”, “Зоряні війни”.
img2

Настільні розвиваючі, комунікативні ігри

Ігровий майданчик: дитяча кухня, настільний хокей, машини, автомобільна гірка, ляльковий пересувний театр.
img3
Трішки старші діти мають нагоду як самі, так із батьками змістовно проводити дозвілля, граючись у настільні розвиваючі та комунікативні ігри, які розвивають мислення, пам’ять, увагу, інтелект, розширюють уявлення про навколишній світ.
img4

Ігрова приставка Microsoft Xbox 360 Slim + Kinect

У вільному доступі сенсорні комп’ютери, планшети iPads для розвитку дітей та навчання. Для активного відпочинку молодих батьків та дітей – ігрова приставка X-box.
Клуби та заняття

Кімната “Smart kid” – місце для проведення розвивальних та навчальних занять, клубів, майстер-класів, свят, вікторин та змістовного відпочинку.

img5

Заняття з психологом

Підготовка та адаптація до школи у формі розвиваючих ігор і вправ, інтелектуальний та психічний розвиток. Заняття для дітей віком від 2 до 4 років: щовівторка з 11:00 до 11:30, від 4 до 6 років: щочетверга з 17:00 до 17:30.
img6

Майстер-класи з рукоділля

Активне дозвілля для розвитку творчих здібностей. Виготовлення виробів з паперу, бісеру, ниток та інших матеріалів. Заняття відбуваються щосереди з 15:00 до 16:00 год.