«Теплі історії» – серія книг для справжніх романтиків

«Теплі історії» - серія книг про історії людей та життя, любов і радість, смуток та усмішки, про шоколад, каву й навіть корицю, про друзів та рідних, подорожі й музику. У них поряд існують маленькі дрібниці й великі зміни, мрії та їхнє здійснення, спогади та враження.

Тут кожен може віднайти частину своїх власних переживань та хвилювань. Неперевершені емоції наповнюють сторінки цих книг, з ними можна посміятись від душі, пережити біль та смуток героїв, відчути ніжність та зворушеність до сліз.

Хоча за вікнами не завжди добра погода, з цими книгами затишно й тепло.

Белімова, Т. Трояндовий джем [Текст] / Т. Белімова. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 115 с. – (Теплі історії)

У цій книжці зібрані твори, що об’єднані теплотою, добротою й бажанням трішки розрадити читача в нашому непростому сьогоденні. Авторка засвідчує, що сюжети тут не вигадані, вони насправді були пережиті їхніми героями, а вже самі персонажі потім, на вушко, розказали їх у різний, інколи досить несподіваний спосіб.


Гербіш, Н. Теплі історії до кави [Текст] / Н. Гербіш. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2014. - 165 с. – (Теплі історії)

У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.


Гербіш, Н. Теплі історії до шоколаду [Текст] / Н. Гербіш. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2014. - 139 с. – (Теплі історії)

Ця книжка - збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.


Горбатюк, В. Кринична вода [Текст] : оповідання / В. Горбатюк. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 126 с. - (Теплі історії)

Взаємини, спілкування - між дорослими й дітьми, між людьми та природою, між чоловіком і жінкою - це основні теми оповідань відомого українського письменника Василя Горбатюка, що складають цю книгу. Прочитати їх, поринути в їхній світ, перейнятися почуттями й переживаннями героїв цих творів - ніби напитися чистої, свіжої криничної води.


Гук, Н. Книга історій та рецептів смачного настрою [Текст] / Н. Гук. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 157 с. - (Теплі історії)

Як приготувати гарний родинний настрій на вечерю? Найкраще у склянку розуміння додати дві жменьки теплоти, усе ретельно вимішати з великою порцією терпіння, здобрити усмішками та жартами, вкинути дрібку оптимізму, плеснути бадьорості та щедро посипати любов’ю. Не боячись розплескати, розлити в найкращі бокали та швиденько подавати на стіл. А якщо захочете порадувати рідних ще й смаколиками - до вашої уваги найщиріші пропозиції з «Книги історій та рецептів смачного настрою»


Іванцова, М. Теплі історії про радість і сум [Текст] / М. Іванцова. - Київ : Брайт Старт Паблішинг, 2015. - 131 с. – (Теплі історії)

Герої книги - прості звичайні МИ, люди зі складними, інколи поламаними долями чи відчайдухи, які здатні на такі рішучі кроки, щоби наблизитися до свого щастя.

Філософія авторки збірки - триматися позитиву попри все, рухатися вперед не оздоблюватися на людей та світ. Кожне оповідання, велике воно чи маленьке. - де цікава історія з життя звичайних людей, а можливо, сучасна вер-сія притчі. 3 героями не хочеться прощатися, з ними ніби продовжуєш жити, міркуючи, як учинив би на їхньому місці, шукаєш відповіді на власні питання.

Читачі називають твори Міли Іванцової «терапевтичною прозою», кажуть, що від них на душі стає легше.


Світова, С. Жила-була [Текст] / С. Світова. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 134 с.

Що робити, коли раптом стає до оскомини тісно у топографічних межах маленького міста? А тут ще колега по роботі бере на кпини твою жагу до авантюр радить присвятити молодість написанню наукових талмудів. До того ж батьки... несподівано переїжджають до столиці та лишають на тебе рудого кота, кіпи студентських зошитів і розбиті на друзки мрії про барвисте життя, сповнене пригод позитиву. «Що ж його робити?» - запитує себе Слава Світова... та безжально спалює мости. Збирає докупи туфлі на високих підборах, стоси книг, великі мрії та сміливо рушає вперед - на пошуки пригод і сюжетів для майбутньої книжки!


Смаль, Ю. Теплі історії з корицею [Текст] : повість / Ю. Смаль. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 123 с. – (Теплі історії)

Перед вами - затишна повість про щастя жінки. Вона схожа на клаптикову ковдру, де основа-полотно містить на собі різнобарвні шматочки тканини, що своїм поєднанням творять унікальний візерунок. Текст має центральну сюжетну лінію: молода жінка трепетно кохає свого чоловіка, виховує дітей, пече яблука з корицею, піци та лазаньї, облаштовує дім усілякими мистецькими дрібничками, готується до Різдва й святкує його з найріднішими, вирушаючи в мандрівку.


Смаль, Ю. Хто повість Елеонорі Чайці [Текст] / Ю. Смаль. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 140 с. - (Теплі історії)

Ця книжка про вчительку - розумну, добру, справжню вчительку, яку люблять діти і яка любить дітей. І такі вчителі, справді, живуть серед нас, тільки ми їх, напевно, не помічаємо.

А найголовніше, що ця розповідь - про любов.


Теплі історії. Він і вона [Текст] : зб. оповідань. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 114 с.- (Теплі історії)

Кохання - вічний дар, життєдайна основа. Палке, пристрасне, лагідно-ніжне, таке, що спопеляє до тла й дарує крила. У книжні «Теплі історії. Він і Вона» подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторок та авторів. Перед читачем розкриється чарівний калейдоскоп емоцій та вражень — від тремкої зав’язі першого знайомства чоловіка і жінки аж до потужної рушійної сили почуття, пронесеного крізь часопростір.


Теплі історії в конвертах [Текст] : зб. оповідань / упоряд. О. Орлова. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2018. - 176 с. - (Теплі історії)

Ця збірочка «Теплих історій» - про листування, про дороге для нас спілкування, розуміння, дар душевного тепла нашим близьким, рідним, друзям. Перед вами - листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події, листи багатолітнього кохання й перших несміливих освідчень, прощення, трепетної надії та мужньої, стійкої віри, вдячності, поваги... Вони дозволяють себе прочитати - ці, списані різним почерком аркушики паперу або ж електронні послання, - довіряють свої секрети, діляться з нами новими теплими історіями.


Теплі історії про дива, коханих і рідних [Текст] : зб. оповід. - Київ : Брайт Старт Паблішинг, 2014. - 143 с. – (Теплі історії)

У книжці зібрані короткі оповідання и ліричні замальовки різних авторів, об'єднані теплим настроєм затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.


Теплі історії про кохання [Текст] / за ред. Ю. Шутенко. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2014. - 128 с. – (Теплі історії)

Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять і весело посміятися, і замислитися, деякі - зворушать до сліз. Солодкого читання та радості кохання!


Теплі історії у стилі Блюз [Текст] : зб. оповідань. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2016. - 163 с. - (Теплі історії)

Цю збірочку теплих історій сформували замальовки, етюди, новели, оповідання, що їх пронизано спільним настроєвим «блюзовим» звучанням. Твори, які сюди ввійшли, об’єднані прагненням авторів прожити, осмислити й передати журбу, смуток, біль, трагедії своїх героїв та — попри всі життєві труднощі, тяжкі випробування чи карколомні події — переконати читача: віра у краще зцілює, надія надає сил, а вміння цінувати справжнє, залишатися собою, прощати й любити - рятує.


Теплі родинні історії [Текст]. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 163 с. - (Теплі історії).

Сім’я... Мудре та надійне старше покоління. Кумедна й допитлива малеча. Наші дорогі мами і татусі, бабусі та дідусі, донечки й синочки. Рідний дім, навіть коли ми далеко від нього, дарує свої тепло та затишок. Усе це та чимало спонук для «своїх», особистих роздумів, спогадів, переживань читач знайде в новій збірці «Теплих історій», присвяченій родині, сім’ї - найближчому, найріднішому, сокровенному духовному й життєвому простору.


Черній, С. Теплі історії для неї [Текст] : зб. оповідань / С. Черній. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 112 с. - (Теплі історії)

Від дитячих мрій про ідеальну дружину - через перше побачення, спільні радощі, конфлікти, комплекси, персональні дигресії та надії - до сімдесятої річниці шлюбу... Книга дає змогу зануритися в роздуми й поглянути по-новому на один із найсакральніших, найцінніших і найтендітніших інститутів нашого сьогодення - інститут сім’ї. Згадати власний шлях до нього або ж вибудувати концепцію на майбутнє.


Черній, С. Теплі історії мрійника [Текст] / С. Черній. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. - 169 с. – (Теплі історії)

Світ складається з усмішки, віри, надії, любові. Іноді з долонь, квітів, поглядів і слів, а ще з мрій, простих, невибагливих, але дуже яскравих, тут і тепер. Ця книжка спроба знайти панацею від повсякдення. Часто по дитячому, іноді по-філософськи, з дрібкою гумору та іронії автор описує буденні предмети та явища й наголошує на тому, що мрії роблять ці речі живими, а з ними й життя цікавим, унікальним, гармонійним і щасливим.