Його енергії позаздрять молоді. Євген Удін веде насичене громадське життя. Присвятивши багато часу творчості, художник прагне залучити до прекрасного та вічного мистецтва якомога більше людей. Адже вважає свій талант даром Божим.

Народився митець у м. Донецьк 11 квітня 1937 року. У м. Чернівці закінчив середню школу. Відслуживши в армії, у 1961 році вступив до Львівського державного поліграфічного інституту імені Івана Федорова (нині - Українська академія друкарства), спеціальність «Книжкова графіка». З 1961 року живе у м. Тернопіль. Він - член Спілки художників і водночас входить до Спілки журналістів України.

На його картинах - географія його подорожей. Свою пристрасть до подорожей тернопільський художник Євген Удін зображує на малюнках та у власних статтях. У його доробку - понад 10 серій графічних робіт, багаточисельні ілюстрацій до книжок, акварелі, живописні полотна, а також екслібриси та медалі. У кожній серії своїх робіт митець прагне показати розмаїття технік, серед яких - монотипія, гратографія, автолітографія. Він однаково добре володіє олівцем, маркером, пером, вугіллям, тростяною паличкою, пензлем чи мастихіном. Багато малює Тернопіль та його околиці.