Зомороді М. Вимкни гаджет, увімкни життя

Зомороді М. Вимкни гаджет, увімкни життя

Згадайте, як часто ви тримаєте в руках телефон — вдома, надворі, під час прогулянки чи зустрічі з друзями. Це справді необхідно? Скільки часу забирає гаджет? Яка від того користь?

Ці та інші запитання поставила собі Мануш Зомороді, авторка популярного подкасту та радіошоу Note to Self («Нотатки для себе»). Вона усвідомлює, що гаджети стали важливою частиною сучасного життя, але впевнена: якщо на якийсь час ви поставите їх на паузу, то нічого не втратите. Навіть навпаки — почнете помічати цікаві деталі, зможете сконцентруватися на важливих справах і зрозумієте щось нове про самих себе. Про це свідчать не лише численні дослідження, які наводить Мануш, але і її власний експеримент — тижневий марафон «Вимкни гаджет, увімкни життя», який став основою для цієї книжки. Щодня ви виконуватимете певне завдання, мета якого — ненадовго відкласти гаджети і… нудьгувати. Так, саме нудьга стає поштовхом для нових ідей, несподіваних рішень і усвідомлення чогось, що було просто перед вами, але ви були надто занурені в екран, щоб це побачити.

Мануш не пропонує відмовитися від технологій, її мета — повернути людству контроль над ними, щоб світова мережа не ставала для нас тенетами.

Переглядів: 536
Попередня
Дені М. Цифрове дитинство
Наступна
Діброва В. Свіжим оком: Шевченко для сучасного читача