SLAVS NOT SLAVES

Книга SLAVS NOT SLAVES

Ви звертали увагу, як інші нації пишаються своєю історією та з повагою ставляться до культурної спадщини? А що є культурною спадщиною України? Культури, яка є однією з найбільш невивчених в слов’янському світі?
В книзі SLAVS not SLAVES ми представляємо вам, дорогі наші читачі, захоплюючу та сповнену естетикою подорож в доісторичні часи…. Результати цієї подорожі відгукнуться в свідомості кожного по-різному, але хочеться вірити, що наші висновки нікого не залишать байдужим.
SLAVS not SLAVES являє собою візуалізовану історію витоків слов’янської ідентичності, ДНК загадкової слов’янської душі. SLAVS not SLAVES — це роздуми на тему слов’янського стилю в сучасному динамічному світі, уособлених в шести яскравих самобутніх образах.
SLAVS not SLAVES — це фотокнига про витоки краси та сили, загадковості та волелюбності, зухвалості та непередбачуваності — рисам характеру, які так притаманні більшості слов’янських жінок.
В цій книзі ми пропонуємо сучасні стилізації, спираючись на лінії, форми та колорит стародавніх культур, які проживали на Слов’янських землях та особливо на землях України в доісторичні часи.
Книга буде корисною представникам творчих професій, та перш за все молодому, креативному поколінню та всім хто цікавиться мистецтвом, культурою та модою.

Переглядів: 453
Попередня
Сапеляк О. Митрополит Андрей Шептицький – дітям і батькам
Наступна
Чумарна М. На полотні вічності