Іваницька Я. Війна очима киянки

Книга Іваницька Я. Війна очима киянки

Авторка стала свідком воєнного Києва, який не полишала навіть під час штурму столиці. Ніхто не знав, чи увірветься дика російська навала до міста? У перші дні наївно думалося, що війна — це коли військо йде на військо, коли бомблять лише стратегічні об’єкти. Лякала техніка — танки і винищувачі. А слід було остерігатися самих росіян. Адже кияни навіть не здогадувалися, що в кількох кілометрах від них піддають тортурам зв’язаних мирних мешканців, ґвалтують жінок, розстрілюють цивільні автомобілі… Ця інформація стала відомою лише після втечі російських військ з Київської області. А в той час, знаходячись практично в епіцентрі подій, вони могли лише молитися під акомпанемент вибухів, що лунали із передмістя Києва — Бучі, Ірпеня, Мощуна, Гостомеля і вірити. ВІРИТИ, що центр давньої Русі — місто, яке завжди вважалося сакральним, ВИСТОЇТЬ…
Отже, ця книга — про життя воєнного Києва, про те, як змінювалося внутрішнє «я» киян під тиском обставин, як гартувався Дух. Про людей, події, думки, переживання, ідеї, культурне життя столиці під час війни і навіть гумор. Про ЖИТТЯ всупереч поставлених путіним задач його знищити!
Також на цих сторінках опубліковано есе Я. Іваницької, написані під час війни і про війну, які ілюструються серією документальних фотографій автора, Валентини Волкової та Ігоря Захаренка, на яких зафіксовані найстрашніші злочини армії рф.

Переглядів: 78
Попередня
Телипська О. Один на один з ворогом: логіка виживання в окупації
Наступна
Рогожа В. Добрий вечір. Ми з України. Нескорений Миколаїв