Сьогодні штучний інтелект є одним із найпопулярніших термінів у світі.
ChatGPT, голосові помічники Siri чи Alexa, система «Розумний будинок», автопілоти в машинах, використання сканера відбитків пальців, Face ID у телефоні та додатку Дія, друк тексту з допомогою Т9, спілкування із чат-ботом у якомусь онлайн-магазині ― це все взаємодія з ШІ.
Штучний інтелект вже створює купу цифрового контенту ― тексти, картинки, музику, відео тощо. Тому основи його функціонування варто знати кожному.
Про поняття, історію розвитку, складові, види та сфери застосування штучного інтелекту говорили зі студентською молоддю на інформаційному воркауті.
Учасники також тестували портативну гру “20 Q” (винайдена в 1980-х роках модель ШІ), із допомогою запитів створювали графічний контент в нейромережі Microsoft Designer.
На завершення воркауту, студенти, поділившись на команди, активно дискускутували на тему “Штучний інтелект: друг чи ворог?” та моделювали майбутнє людства.
Модератор заходу- працівник Інтернет-центру Максим Франчевський.
Про корисні сервіси для генерування зображень штучним інтелектом, які використовують бібліотекарі для візуалізації контенту книгозбірні читайте на ресурсі “Досвід”->