Історія успіху відомих людей

 

Коли ти чого-небудь хочеш,
увесь Всесвіт сприятиме тому,
щоб бажання твоє здійснилося.

Пауло Коельо

Сьогодні кожен має чимало умов та можливостей для того, аби розвиватися та стати успішним. Проте для того, щоб досягти вершин, потрібні не лише умови, але й бажання та віра. Це доводять найвідоміші світові зірки: Стів Джобс, Білл Гейтс, Стівен Кові, Генрі Форд, Володимир Кличко та інші.

Бібліотека пропонує віртуальну виставку «Історія успіху відомих людей», де зібрані історії відомих особистостей, котрі реалізували власні ідеї й проекти і стали успішними.

Читайте історії успіху відомих людей, щоб надихатися і зрозуміти, що все починається з вас. Все можливо. Вони змогли і ви зможете.

Айзексон, В. Стів Джобс [Текст] / В. Айзексон. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2013. - 603 с.

Ексклюзивна біографія Стіва Джобса від автора біографій-бестселерів Бенджаміна Франкліна та Альберта Ейнштейна.

В основу книги покладено понад сорок інтерв’ю із Джобсом, проведених протягом двох років, а також інтерв’ю з понад сотнею його родичів, друзів, ворогів, конкурентів і колег.


Бадрак В. Успішні жінки в чоловічому світі [Текст] / В. Бадрак. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2, 018. - 199 с.

Це історії про переконливі перемоги жінок над тими обставинами, що пропонувало їм сучасне до них суспільство, про жіноче обличчя успіху. їхній досвід може використовуватися для моделювання власних досягнень. Справді, героїні з різними долями й життєвими траєкторіями виділяються нестандартним мисленням і вражаючими результатами.


Бекол, Д. Право на помилку [Текст] = Mistakes i made at work : 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки / Д. Бекол ; пер. з англ. І. Віннічук. - Київ : Книголав, 2018. - 271 с.

З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книжки «Право на помилку» — двадцять п’ять інтерв’ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад - ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це ідеальне чтиво для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється.


Вальдшмідт, Д. Вийди за межі. Забудь про успіх - стань видатним! [Текст] = Edgy Conversations. Get Beyond the Nonsense in Your Life and do What Really Matters / Д. Вальдшмідт. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 191 с.

Дивовижно, але успіх не залежить від того, скільки годин щодня ви працюєте, — такого висновку дійшов Ден Вальдшмідт, вивчаючи досвід тисячі звичайних людей, які стали видатними в різних сферах — бізнесі, науці, політиці та спорті.

Шеф-кухар ресторану, який поборов смертельну хворобу та отримав три зірки Мішлен; бігуни, які долають неймовірні відстані, пересилюючи себе; фігуристка Джоанні Рошетт, яка виступила на олімпіаді через три дні після смерті матері й здобула медаль, та багато інших.

Ця книжка змінить ваш світогляд і допоможе позбутися факторів, які стримують вашу здатність бути надзвичайним. Дізнайтеся про справжні складові успіху з понад 100 історій, що надихають та викликають безліч емоцій.


Гілл, Н. Думай і багатій [Текст] = Think and grow rich / Н. Гілл. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 255 с.

Після доленосної розмови зі знаменитим мультимільойонером та філантропом Ендрю Карнеґі ще у студенські роки Наполеон Гілл вирішує прислухатися до його порад і на основі життєвих історій багатих та успішних вивести універсальну формулу успіху, якою зможуть користуватися звичайні люди, що не мають мільйонних статків, але прагнуть досягнути вершин. 13 кроків до багатства й успішності від Наполеона Гілла — це дієвий шлях для кожного, хто вирішив рухатися вперед.


Кусумано, М. А. Стратегії геніїв [Текст] = Strategy Rules : П'ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса / М. А. Кусумано, Д. Б. Йоффі. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. - 256 с.

Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими бізнес-зірками в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів - Microsoft, Intel та Apple - автори цієї книжки сформулювали п'ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft взяти гору над своїм головним замовником - на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корей-ців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології - виробництві мікропроцесорів.


Кличко, В. Управління викликами [Текст] = Challenge management : Як застосовувати спортивну стратегію у житті та бізнесі / В. Кличко, Ш. Білен. - пер. з нім. Є. Кузнєцова. - Київ : Наш формат, 2018. - 199 с.

Хай якою справою ми займаємося: власним бізнесом, побудовою кар'єри чи спортом, ми щодня стикаємося зі складними ситуаціями й випробуваннями. Цих викликів неможливо уникнути, однак можна навчитися управляти ними. Володимир Кличко понад 25 років присвятив боксу й досяг надзвичайних висот, ставши чемпіоном світу та олімпійським чемпіоном. Водночас він опікувався й кар'єрою поза великим спортом. Володимир став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation, компанії Klitschko Management Group. У 2016 році розробив авторський курс з менеджменту, який викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії. У цій книжці Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар'єри й успішно застосовує в житті та бізнесі.


Кові С. Восьма звичка [Текст] = The 8th Habit : Від ефективності до величі / С. Р. Кові. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 495 с.

Відомий бізнес-консультант, мотиваційний спікер, викладач і автор численних книжок, визнаний журналом Time одним з найбільш впливових американців, Стівен Кові пропонує доступний кожному рецепт розвитку людського генія. Його черговий світовий бестселер "Восьма звичка" є логічним продовженням знаменитої книжки "7 звичок надзвичайно ефективних людей".

"Восьма звичка" - це покрокова інструкція, як почати мислити по-новому і "зростити в собі" цілу нову звичку, щоб досягати потужної ефективності в еру інтелектуального працівника й успішно вирішувати проблеми у сім'ї, колективі та громаді.


Трамп, Д. Думай як мільярдер [Текст] : Все, що нам потрібно знати про успіх, нерухомість та життя / Д. Трамп, М. Маківер. - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 207 с.

Ця книжка - унікальна збірка корисних рекомендацій щодо різних сфер життя від найвідомішого бізнесмена світу Дональда Трампа. Який одяг краще носити, щоб бути гідним омріяної посади? Що треба знати, аби вигідно купити, винайняти чи продати житло? Чи варто давати чайові? Що означає хороший дизайн інтер'єру та ландшафту? Як не стати жертвою шахраїв? Відповіді на усі ці та багато інших питань ви знайдете на сторінках цього видання. Окремої уваги заслуговують Трампів "посібник споживача" з найкращих, на його думку, матеріальних благ - від ювелірних виробів до гольф-клубів, а також погодинний опис типового тижня мільярдера, що якнайвдаліше ілюструє ставлення Дональда Трампа до свого часу, бізнесу та людей, які його оточують.

Стати багатим досить легко, вважає він, та залишатися таким набагато складніше. Але зумівши перебудувати власне мислення відповідно до порад Дональда Трампа, ви закладете підвалини власних видатних досягнень у майбутньому.


Трейсі, Б. Зроби це зараз [Текст] = Fat that Frog! : 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час / Б. Трейсі. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 111 с.

Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, голова Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у сфері особистісного розвитку, на прикладі свого життя доводить, що бути успішним можливо, причому в будь-якій сфері.

Головне — навчитися правильно планувати свій час та організувати роботу, концентрувати увагу на найголовніших задачах, прагнути досягти найкращих результатів у всіх справах, визначати пріоритети, не лінуватися та взяти за правило доводити все розпочате до кінця.


The Ukrainians: історії успіху [Текст] : 20 інтерв'ю про успіх, ініціативу та відповідальність / упоряд. Т. Прокопишин, В. Бєглов, І. Березніцька. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2015. - 255 с.

У книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrinians.org проaтягом першого року існування проекту «ТНЕ UKRAINIANS» - олайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність.

Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі.

Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які реалізуючи власні ідеї й проекти змінюють Україну на краще.


Форд, Г. Моє життя та робота [Текст] = My Life and Work / Г. Форд ; пер. з англ. У. Джаман. - 6-те вид. - Київ : Наш формат, 2017. - 340 с.

Автор цього мотиваційного посібника з філософії та психології великого бізнесу був генієм інженерії, його єдиним університетом стало життя. Генрі Форд (1863-1947) — інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», де вперше почав застосування промислового конвеєра, геніальний менеджер, один із найбагатших людей усіх часів. Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення і майбутніх поколінь, які теж змінили ставлення до життя, грошей і роботи. Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, як переконує батько фордизму у своїй єдиній книзі, є причиною, чому ми маємо так мало мислителів. До вашої уваги — унікальні спостереження і аналіз минулих епох, і, головне, практичний досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії.