Микола Кафтан та Ірина Кафтан

Микола Кафтан

Микола Кафтан український художник, педагог. Народився 22 грудня 1978 року у м. Тернопіль.

З дитячих років любив малювати, ліпити з пластиліну. З четвертого класу навчався в Тернопільській художній школі імені братів Бойчуків. Після закінчення загальноосвітньої школи вступив в Тернопільський кооперативний технікум (1995-1998) на факультет «Художнє оформлення». Саме тоді і полюбив мистецтво, завдяки талановитому педагогу - Ганні Ткачик. У 2000 році одружився. Дружина теж художник - Ірина Кафтан.

Після закінчення технікуму навчався в Рівненському Державному Університеті (2002-2005) на спеціальності «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Деякий час малював графічні портрети й дружні шаржі на вулицях Львова та Тернополя.
Працював вчителем малювання у Тернопільській школі народних ремесел (2007-2015).

Микола - художник-реаліст. Працює в техніці олійного живопису. Улюблені жанри: анімалістика, портрет, пейзаж. Брав участь у спільних виставках з групою тернопільських художників «Сновиди», дипломант ХІХ Львівського осіннього салону «Високий замок 2015».

Став дипломантом ІІ ступеню на виставці-конкурсі серед аматорів образотворчого мистецтва Тернопільської області (2016). Микола Кафтан - лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені братів Богдана та Левка Лепких (2018).

Ірина Кафтан

Ірина Кафтан український художник, педагог. Працює викладачем у Тернопільській школі народних ремесел. Керівник гуртків «Студія охочих малювати» та «Писанкарство». Вона навчає дітей бачити та передавати красу. Викладацька робота їй дуже подобається.

Вона - талановита художниця, яка малює в стилі імпресіонізм. Улюблений жанр - пейзажі. Усі її роботи сонячні та добрі. Ірина зараз мало малює, тому що присвятила себе дітям, адже вона мама трьох дітей. А ще - вона викладає у приватній школі Монтесоррі у нашому місті.

Картини Миколи Кафтан

Картини Ірини Кафтан