Ольга Зозуля – українська художниця, народилася 1983 року на Кременеччині, живе у місті Кременець.
Художниця створює пейзажі, зображає квіти й сюжетні композиції. Змішує почуття і фарби. Роботи привертають увагу позитивною енергією, фактурними мазками, яскравими кольорами та їх сміливим поєднанням.
Малювати Ольга полюбляла з дитинства, але свої художньо-професійні навички здобула значно пізніше, у 2017 році в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії імені Тараса Шевченка на факультеті образотворчого мистецтва. Після навчання прагнула творчого вдосконалення. Опанувавши техніку олійного живопису, авторка створила понад дві сотні полотен.
Творчу діяльність розпочала в 2019 році.
З 2021 року – є учасницею кременецького мистецького гурту «Палітра».
У 2022 році – переможниця у номінації «Художник року» в телепремії Гордість Тернопілля.
З 2023 року – засновниця та керівник арт-студії «Палітра».
Учасниця гуртових виставок в Україні – м. Тернопіль, м. Кременець, м. Дубно, м. Збараж, м. Почаїв, м. Вишнівець, м. Звягель та чотирнадцяти персональних.
У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді в секторі мистецтв була проведена виставка «Фарби… Колір… Почуття…», де представлено 30 робіт.
Живописні полотна кременецької художниці існують втіленням відображення її самої та її світобачення. Іноді – це барвисті пейзажі, іноді – яскраві квіти або сюжетні композиції, зміст яких стає зрозумілими лише тоді, коли робота є завершеною. Сучасна художниця створює роботи в яких ми всі розмовляємо одною мовою – мовою емоцій та почуттів, створює картини в своєрідній стилістиці, змішує почуття та фарби, сміливо поєднує кольори. Працює авторка в техніці олійного живопису за допомогою мастихіна. Манера виконання наповнює роботи сукупністю нібито випадкових плям чи мазків, які утворюють та породжують абсолютно зрозумілі та близькі сучасному глядачеві образи.
Художниця перебуває в творчому пошуку, активно працює над становленням індивідуального стилю. Готова ділитись своїм власним баченням, стверджуючи: «Все, що створюю, проходить через мій внутрішній світ і тим світом хочу поділитися з кожним».